Ślub w stylu PRL? Czemu nie! Zapraszamy na obejrzenie relacji ze ślubu Agnieszki i Mariusza, którzy w tym wyjątkowym dla siebie dniu cofnęli się do minionego wieku!

Wesela tematyczne zawsze wzbudzają wiele emocji i zarówno dla uczestników, jak i też dla fotografa są niemałym wyzwaniem! Z weselami urządzonymi w stylu PRL-u spotykamy się rzadko, dlatego tym bardziej zachęcam do obejrzenia zdjęć!

Agnieszka i Mariusz nie wydawali się ani trochę spięci przed ślubem. Przygotowania przebiegały w rodzinnej atmosferze w gronie najbliższych. Świadkowie towarzyszyli Parze Młodej niemal od samego rana, troszcząc się o to, aby Panna Młoda wyglądała wspaniale w swojej sukni ślubnej, a Pan Młody miał odpowiednio zapięte zarówno spinki w mankietach, jak i szelki. Dodatki, jak można by się spodziewać, oczywiście w kolorze czerwonym, a wśród m.in. czerwona muszka, bukiecik z goździkami oraz bukiet Panny Młodej z pięknych i soczyście czerwonych gerberów! Państwo Młodzi podróżowali do Urzedu Stanu Cywilnego w Bełchatowie klasykiem wśród klasyków motoryzacji w połowie wieku XX – Warszawą w kolorze złotym.

Na uroczystości, która przenosi do czasów, których część z nas już nie pamięta, musiały znaleźć się typowe dla PRL-u gadżety i motywy. W wystroju sali nie mogło zabraknąć goździków, wielkiego transparentu z hasłem Komórka rodzinna warunkiem dobrobytu narodu, a także butelek wódki ze specjalnie przyrządzonymi etykietami – wszystko to nie pozwalało nikomu zapomnieć, na jakim weselu się bawią!

Bez wątpienia był to jeden z tych ślubów, na których wszystko jest doskonale przygotowane i zaplanowane – drobne czerwone dodatki, zarówno w stroju Państwa Młodych, jak i niektórych z gości czy w wystroju sali, doskonale ze sobą korespondowały. Właśnie to nazywamy organizacją idealną! A wszystko to odbywało się w wesołej i bardzo luźnej atmosferze!

Dopisali również wspaniali goście, którzy bawili się naprawdę znakomicie. Na tym przyjęciu nie brakowało mnóstwa dobrej energii!

fotograf bełchatówprzygotowania ślubne bełchatówślubne bełchatówmakijaż ślubny bełchatówprzygotowania do ślubu bełchatówfotograf ślubny bełchatówmuszka ślubna bełchatówubieranie do ślubu bełchatówfotografia bełchatówportret bełchatówślubny fotograf bełchatówfotografia dzieci bełchatówfotografia dziecka bełchatówportret dziecięcy bełchatówsuknia ślubna bełchatówdruhny bełchatówwarszawa do ślubu bełchatówfotografia ślubna w bełchatowieceremonia ślubna w bełchatowieurząd stanu cywilnego bełchatówfotograf urząd stanu cywilnego bełchatówprzysięga ślubna bełchatówobrączki ślubne bełchatówżyczenia ślubne bełchatówmuzeum regionalne bełchatówsala ślubów bełchatówsala weselna jan bełchatówjan bełchatówślub w janie w bełchatowiesala weselna jan w bełchatowieportret ślubny bełchatówplener ślubny bełchatówplener ślubny jan bełchatówjan sala ślubna bełchatówtańce bełchatówtort weselny bełchatówfotografia w janie w bełchatowiefotografia dziecięca bełchatówślub w janie bełchatówdancefloor bełchatówfotografia tańca bełchatówjan bełchatów weselesala ślubów jan w bełchatowiebełchatów sala janzdjęcie detali bełchatówpanna młoda bełchatówzabawa weselna bełchatówpan młody bełchatówoczepiny ślubne w bełchatowieoczepiny w janie w bełchatowieoczepiny ślubne jan bełchatówoczepiny bełchatówzabawy weselne w janie bełchatówzabawa oczepinowa bełchatówjan bełchatówtaniec makarenafotografia ślubna bełchatówfotografia w ruchu bełchatówkoniec zabawy weselnej bełchatów