Dziś zapraszam Was do miasta Łódź, do Urzędu Stanu Cywilnego, a także na huczne przyjęcie weselne, gdzie głównymi bohaterami są Emilia i Sławek!
Emilia i Sławek to kolejna Para Młoda, na których ślubie i weselu mogłem wykonywać zdjęcia. Najpierw przygotowania – skupienie i radość malująca się ich twarzach, ale też niecierpliwość, aby w końcu powiedzieć sobie to upragnione TAK! Moment przysięgi, wzajemne nakładanie sobie obrączek, wzruszenie – wszystko to już na zawsze zostanie upamiętnione na fotografiach ze ślubu. Nie obeszło się również bez tradycyjnych zwyczajów obsypywania nowo zaślubionych ryżem i monetami na szczęście!

Nowożeńcy byli pełni energii i radości, uśmiechnięci, zadowoleni ze wspólnej zabawy i niezwykle uszczęśliwieni tym wydarzeniem – jednym z najważniejszych w ich życiu. Ich spontaniczność i radość napędzała wszystkich gości do wspólnej zabawy, co zawsze cieszy każdego fotografa! Szalone przyjęcie i zabawa weselna odbyły się w miejscu chętnie wybieranym na tego typu imprezy – Dwór Artusa.

Mogłoby się wydawać, ze fotograf ślubny, który zdjęcia ślubne wykonywał już na dziesiątkach lub nawet setkach ślubów i przyjęć weselnych, jest już tak przyzwyczajony do swojej pracy, że nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Jednak, w tym zawodzie nie ma miejsca na rutynę – każdy ślub i każde wesele są inne, pomimo że ich uczestnikom towarzyszą podobne uczucia…

przygotowania do ślubu łódźbuty ślubne łódźportret panny młodej łódźprzygotowania do ślubu łódźfotografia ślubna łódźbuty ślubne łódźmucha do ślubu łódźportret pana młodego łódźportret pana młodego łódźbutonierka ślubna łódźbłogosławieństwo rodziców łódźbłogosławieństwo rodziców łódźbłogosławieństwo rodziców łódźaudi do ślubu łódźurząd stanu cywilnego łódźurząd stanu cywilnego łódźślub w urząd stanu cywilnego łódźślub w urządzie stanu cywilnego łódźprzysięga małżeńska urząd stanu cywilnego łódźślub w urząd stanu cywilnego łódźobrączki łódźobrączki łódźślub w urządzie stanu cywilnego łódźusc łódźzdjęcia ślubne w usc łódźusc łódźżyczenia usc łódźusc łódź piłsudskiegoaudi a5 do ślubu łódźmenu weselne dwór artusa łódźwesele dwór artusa łódźprzywitanie chlebem dwór artusa łódźdwór artusa łódźfotograf ślubny łódźfotografia ślubna dwór artusa łódźfotograf ślubny łódźwesele w dworze artusa w łodzirestauracja dwór artusa łódźpierwszy taniec dwór artusa łódźfotografia ślubna dwór artusa łódźfotografia ślubna łódźwesele w dworze artusa w łodzirestauracja dwór artusa łódźfotograf ślubny łódźzabawa weselna dwór artusa łódźsala weselna dwór artusa łódź zdjęciasala weselna dwór artusa łódź zdjęciafotografia ślubna dwór artusa łódźłódź restauracja dwór artusazdjęcia ślubne dwór artusa łódźfotograf ślubny dwór artusa łódźdekoracja światłem łódź dwór artusasala weselna dwór artusa łódź zdjęciawesele w łodzizdjęcia ślubne dwór artusa łódźfotograf ślubny dwór artusa łódźwesele w dworze artusa w łodziwesele dwór artusa łódź opiniewesele dwór artusa łódź opiniełódź restauracja dwór artusasala weselna dwór artusa łódź zdjęciawesele dwór artusa łódź opiniezdjęcia ślubne dwór artusa łódźjedzenie dwór artusa łódź opiniefotograf ślubny dwór artusa łódźłódź restauracja dwór artusafotografia ślubna łódźsala weselna dwór artusa łódźsala weselna dwór artusa w łodzidekoracja światłem łódź dwór artusasala weselna dwór artusa w łodzitort weselny łódź dwór artusatort weselny dwór artusa łódźdwór artusa łódź nocązdjęcia ślubne dwór artusa łódź nocą